Agenda
Inloggen
Vandaag jarig
Inge Krol
Uitslagen
DJ1 Hattemse M.H.C. DJ1 3-0
JA1 Lochemse Hockey Club JA2 3-4
JD1 EHV Enschede JD2 1-1
MA1 De Meeuwen MA1 1-2
MA2 HC Zwolle MA4 1-1
MB1 De Meeuwen MB1 1-11
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Alco Prins korfb - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Floris van Capelle
Sietse van Rozen
korfb - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Charlize Bruin
Jill Rook
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Robine de Boer
Sylvie Lorist
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Anne Roth
Anne Doortje de Vos
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Marcel Wezenberg
Tamara van den Burg
V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Frank Buis V2 Om 17:45 uur zelf inlopen!
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Annelieke Wittekoek
Zoe Stolk
V1
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Alco Prins
Remon Kroon
korfb
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Siebe van der Leest V2
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Arjan van Keulen
Gerwin Karel
V1
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Peter Van Keulen
Frank Buis
korfb
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Frank Buis V1 Om 19:45 uur zelf inlopen!
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Siebe van der Leest V2
20:30 - 21:30 Trimhockey Adriaan v.d. Berg korfb
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Annelieke Wittekoek
Zoe Stolk
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Dorien Peters
Tamara van den Burg
korfb
17:00 - 18:00 Mix F1 Hanne van der Kamp
Roos Gallas
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Annelieke Wittekoek
Zoe Stolk
V1
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Erice van den Berg
Naomi Wezenberg
V2
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Luc D'Hondt
Robert van Van Hamersveld
korfb
19:00 - 20:00 Jongens D1 Adriaan v.d. Berg V1
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Marlijn van Dijk
Mireille Ruijmgaart
V2
20:00 - 21:30 Dames Jong Senioren 1 Edwin Dijkgat V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Estelle Spaansen
Frank Buis
korfb
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Bregje Meijberg
Carmen Venema
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Anne Doortje de Vos
Lieke Kaandorp
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Frank Buis korfb 17:45 uur zelf inlopen!
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Maureen Koster
Robbin Dijkgat
V1
18:30 - 19:30 Keeperstraining Lisa Ijkhout
Ruth Sleurink
mini Keepers D en E
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Frank Buis V1 18:45 uur zelf inlopen!
19:30 - 20:30 Keeperstraining Tom Knoop mini Keepers DJ, A, B en C
20:00 - 21:00 Jongens A1 Mart Jan Kollen V2
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Frank Buis V1 19:45 uur zelf inlopen
Handige links
Hoofdsponsor
Sponsoren