Agenda
Inloggen
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Uitslagen
D1 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 (O) 3-0
H1 MHC Dalfsen H1 1-6
MA2 De Meeuwen MA1 1-8
MB2 Zutphen MB6 0-11
MC2 Ommen MC2 3-0
MD1 MHC De Mezen MD3 6-0
D1 WMHC D3 2-2
H1 HC Ares H2 0-10
Trainingsschema
Dit schema loopt van 26-8-2017 t/m 30-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Alco Prins
Charlize Bruin
korfb
17:00 - 18:00 Meiden 6E1 Anne Doortje de Vos
Tess van der Feen
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meiden 6E2 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meiden 8E1 Marcel Wezenberg V2
17:00 - 18:00 Meiden F2 Zoe Stolk mini
18:00 - 19:14 Jongens C1 Nils Croese korfb
18:00 - 19:15 Meiden C1 Willibrord Sleifer V2
18:00 - 19:00 Meiden D3 Alco Prins
Remon Kroon
V1
19:00 - 20:15 Meiden B1 Siebe van der Leest V1
19:15 - 20:30 Meiden C2 Erice van den Berg
Naomi Wezenberg
V2
19:15 - 20:29 Meiden D1 Annelies Dekker
Peter Van Keulen
korfb
20:00 - 20:30 trimhockey maandagavond Trainingsgroep mini
20:15 - 21:30 Meiden A1 Siebe van der Leest V1
20:30 - 21:45 Heren 1 korfb
20:30 - 21:45 Trimhockey Adriaan v.d. Berg V2 Starten op het mini veld
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meiden D2 Annemirthe Wittekoek
Zoe Stolk
V1
19:00 - 20:00 Meiden C3 Annemirthe Wittekoek
Zoe Stolk
V2
19:00 - 20:00 Meiden C4 Maaike van der Velde V1
20:00 - 21:30 Dames 1 V2
20:00 - 21:00 Meiden A2 Leon van Werven V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Zoe Stolk
Victor van der Meer
V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Sylvie Lorist
Tara Schuitemaker
korfb
17:00 - 18:00 Meiden 6E1 Maureen Koster
Robbin Dijkgat
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meiden 8E1 Dorien Peters
Tamara van den Burg
V2
17:00 - 18:00 Meiden F1 Marco Velema
Sarah Croese
mini
18:00 - 19:15 Meiden C1 Willem jan Feijth V2
18:00 - 19:00 Meiden C2 Gerwin Karel
Joep Roth
V1
18:00 - 19:00 Meiden D3 Luc D'Hondt
Robert van Hamersveld
korfb
19:00 - 20:00 Jongens C1 Adriaan v.d. Berg korfb
19:00 - 20:15 Meiden A1 Wim Wittekoek V1
19:15 - 20:15 Meiden B1 Willem jan Feijth V2
20:15 - 21:30 Heren A Adriaan v.d. Berg V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meiden D1 Annemirthe Wittekoek
Jessie Rook
V2
18:00 - 19:00 Meiden D2 Zoe Stolk
Tess Eijgelaar
V1
19:15 - 20:15 Meiden C3 Annemirthe Wittekoek
Jessie Rook
V2
20:00 - 21:15 Heren 1 Thijs van Schaik V1
20:15 - 21:30 Meiden A2 Edwin Dijkgat V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Anne Huisman
Joyce Lorist
V1
18:00 - 19:00 Meiden C4 Maaike van der Velde V1
19:00 - 20:15 Meiden C2 Gerwin Karel
Joep Roth
V1
20:15 - 21:30 Dames 1 V1
Handige links
Hoofdsponsor
Sponsoren